Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

FOTO Jednou z možností pre plug-in hybridy by v budúcnosti nemusela byť len honba za čo najväčším bezemisným dojazdom. Kombinovaný pohon môže mať i iné pozitíva a Bavori ich plánujú využiť.

BMW 330e: Šport sa môže spojiť s ekológiou

Škoda pomaly, ale určite, rozširuje svoje modelové portfólio a spolu s vozidlami do neho pribúdajú i doposiaľ nepoužívané názvy. Teraz sa v zákulisí hovorí o ďalších dvoch. Ako sa nakoniec bude volať...

Kosmiq či Karuq? Škoda opäť prekvapuje názvami

VIDEO Kórejská automobilka Hyundai predstaví svoje najväčšie SUV na autosalóne v Los Angeles. Pojme až ôsmich pasažierov a poháňať ho môže šesťvalec.

Hyundai Palisade: Vlajkové SUV značky
Rolls-Royce Cullinan: Trón žiada oprávnene

FOTO Lexus nezaháľa ani na našom trhu a rešpektuje módnu vlnu SUV. Model NX už za sebou má nejaké tie roky, no stále chce patriť k najlepším. Jeho esom v rukáve má byť predovšetkým hyridné pohonné ústrojenstvo. Funguje však i v realite?

Test Lexus NX 300h: Môže jazdiť pod 7 litrov?

Druhá generácia jedného z pionierov populárnej kategórie prešla iba drobným omladením, na najdôležitejšiu novinku sa ešte čaká.

Test Honda HR-V: Aktuálnejší make-up

Po dvoch naftových verziách sme si vyskúšali silnejší benzínový model s vyhotovením M Sport a niekoľkými modernými dotykmi.

Test BMW X1 sDrive20i: S príchuťou športu

FOTO Testov pneumatík je nepreberné množstvo a svoje testy má aj redakcia AUTO BILD. Počas roka otestovala vyše 100 zimných a celoročných pneumatík...

Test pneu: Silné a slabé stránky TOP plášťov

Japonský bestseller prináša po facelifte v špičkovej verzii závan prémiového segmentu, všetky nedostatky však automobilka neodstránila.

Test Nissan Qashqai: Vychytávanie múch

FOTO Toyota je po celom svete známa najmä ako výrobca hybridných automobilov, ktorý dbá na ekológiu. Ako to však dopadne, keď japonský gigant za hlavu...

Test Yaris GRMN: Keď Toyota kašle na ekológiu
Ďalší krok evolúcie: Titánové disky kolies

FOTO Medzi autami, ktoré automobilky prezentujú v reklamných spotoch, a tými, ktoré vidíme v realite, sú často obrovské rozdiely. Povedali by ste však, že môžu byť až takéto veľké?

Základná a plná výbava: Čo výrobcovia taja?

Americký tuner StreetFighter LA transplantoval srdce klasickej 911-tke. Stádo takmer šesťsto koní upraveného Porsche 911 E-RWB poháňa výhradne elektrina.

Porsche 911 E-RWB: Pouličný bitkár v bielom

TOP VIDEO Autá sú neoddeliteľnou súčasťou filmového priemyslu, tvorcom však neslúžia len ako hlavné hviezdy snímok, ale i pracovné nástroje. Do tejto partie...

Unikátny Huracán: Zábery aj pri 300 km/h

FOTO Ponúknuť dobré auto nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať. Správne namiešaný mix musí byť spoľahlivý, obstojne jazdiť a zároveň aj pôsobiť...

Prešľapy automobiliek: Najškaredšie autá sveta

TOP VIDEO Automobilka Dodge ukázala v reklame Santov nový záprah. Červený Dodge Challenger Hellcat roznesie darčeky rýchlosťou až 326 km/h.

Dodge Challenger Hellcat: Santove pekelné sane

VIDEO Rusko svetu v posledných rokoch dáva jeden ultimátny off-road za druhým. Do partie sa teraz pridáva Technoimpuls Krečet Z. Šesťkolesové monštrum...

Rusi stvorili ďalšie off-roadové monštrum
Prihlásenie

Táto akcia vyžaduje prihlásenie. Chceš sa prihlásiť?

Áno Nie

×